Ongeval Keizersveer in Raamsdonksveer
Dinsdag 18 Februari 2025 - RAAMSDONKSVEER - Om 15:22 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De (Lifeliner 2) werd opgeroepen om naar het adres Keizersveer in Raamsdonksveer te gaan.Om 15:22 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 2 melding. De tankautospuit (20-5532) werd opgeroepen om naar het adres Keizersveer in Raamsdonksveer te gaan. Hier was assistentie gevraagd voor de ambulance dienst.
Om 15:22 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De tankautospuit (20-5532) werd opgeroepen om naar het adres Keizersveer in Raamsdonksveer te gaan. Hier was assistentie gevraagd voor de ambulance dienst.
Om 15:24 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De tankautospuit (20-5335) werd opgeroepen om naar het adres Keizersveer in Raamsdonksveer te gaan. Hier was assistentie gevraagd voor de ambulance dienst.
Om 15:44 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De hoogwerker (20-5351) werd opgeroepen om naar het adres Keizersveer in Raamsdonksveer te gaan. Hier was assistentie gevraagd voor de ambulance dienst.
Om 15:45 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De dienstauto (20-5092) werd opgeroepen om naar het adres Keizersveer in Raamsdonksveer te gaan. Hier was assistentie gevraagd voor de ambulance dienst.
Om 15:51 werd de brandweer gealarmeerd voor een prio 1 melding. De hulpverleningvoertuig groot model (20-5271) werd opgeroepen om naar het adres Keizersveer in Raamsdonksveer te gaan. Hier was een ongeval gebeurd.
Aantal keer bekeken: 544
De aangegeven locatie op de kaart is bij benadering